» Język angielski

Hello There! – Język angielski

Witajcie w naszym kolorowym świecie angielskiego! Nasze zajęcia są zaprojektowane tak, aby wprowadzić Wasze dzieci w świat języka angielskiego poprzez zabawę i interakcję, przygotowując je do aktywnego zdobywania świata z wykorzystaniem przydatnych umiejętności.

Dlaczego warto uczyć się angielskiego od najmłodszych lat?

Nauka angielskiego w młodym wieku to inwestycja w przyszłość dziecka. Język angielski jest kluczem do międzynarodowej komunikacji, dostępu do wiedzy i kultury. Dzieci, które uczą się języków od najmłodszych lat, mają lepszą wymowę, łatwiej przyswajają nowe słownictwo i struktury gramatyczne, a także rozwijają umiejętność myślenia w innym języku.

Jak uczymy języków?

Nasze metody nauczania są oparte na naturalnych procesach przyswajania języka. Używamy gier, piosenek, opowieści i interaktywnych ćwiczeń, które angażują dzieci i sprawiają, że nauka staje się przyjemnością. Zajęcia są prowadzone w sposób dynamiczny, z dużą dawką humoru i pozytywnej energii.

Jak wyglądają nasze zajęcia?

Kreatywne nauczanie

Zajęcia są pełne muzyki, ruchu i kreatywności. Dzieci uczestniczą w różnorodnych aktywnościach, które pomagają im naturalnie przyswajać język.

Nie stoimy w miejscu

Uczymy przez działanie – od rozmów po zabawy tematyczne, od śpiewu po tworzenie prostych projektów.

Indywidualne podejście

Każde zajęcia są starannie przygotowane, aby odpowiadać na indywidualne potrzeby i zainteresowania dzieci.

Co czeka na Waszych milusińskich?

Przygoda z angielskim w naszym przedszkolu to niezapomniane doświadczenie. Dzieci nie tylko uczą się nowego języka, ale także budują międzynarodowe przyjaźnie i uczą się różnorodności kulturowej. Czekają na nie emocjonujące projekty, zabawy i przedstawienia, które pozwolą im poczuć się jak obywatele świata. Zapraszamy do dołączenia do naszej wielojęzycznej rodziny!

flaga_wielkiej-brytanii-widok