» Wydarzenia » 27.10.2022 Las – dom zwierząt. Poznajmy mieszkańców Lasu Rudnickiego. Wizyta Tygrysków w Centrum Edukacji Ekolgicznej :)

28 października 2022

27.10.2022 Las – dom zwierząt. Poznajmy mieszkańców Lasu Rudnickiego. Wizyta Tygrysków  w Centrum Edukacji Ekolgicznej :)

We czwartek, 27 października Tygryski, w ramach tygodniowego tematu kompleksowego „Życie zwierząt w jesiennym lesie”, udały się do Centrum Edukacji Ekologicznej na drugie w tym roku przedszkolnym warsztaty teoretyczne pt. „Mieszkańcy Lasu Rudnickiego”. Dzieci utrwaliły i pogłębiły wiedzę o charakterystycznych cechach i zwyczajach wybranych gatunków zwierząt zamieszkujących pobliski las. Usłyszały wiele ciekawostek i anegdot z nimi związanych. Tygryski miały również okazję usłyszeć, jakie dźwięki i odgłosy wydają poszczególne zwierzęta. Największą atrakcją dla dzieci było spotkanie z Jadzią, czyli bardzo sympatyczną łanią daniela 🙂 Była to bardzo efektowna i owocna wizyta. Panu Kamilowi dziękujemy pięknie za wspaniałe zajęcia.