» Wydarzenia » Dzień Edukacji Narodowej – Kubusie i Tygryski :)

Dzień Edukacji Narodowej – Kubusie i Tygryski :)

16 października 2023

Dzień Edukacji Narodowej – Kubusie i Tygryski :)

  „Bo nasza Pani ma zalet wiele. Jest przyjacielem, nauczycielem. Na koniec świata pójdziemy za Nią. Każdy by poszedł za taką Panią … „ W piątek, 13 października nasze przedszkolaki podziękowały swoim Paniom i Pracownikom Przedszkola za trud włożony w ich nauczanie i wychowanie. W tym uroczystym dniu grupa Tygrysków i Kubusiów zaprosiła gości na apel z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Zaprezentowały się najlepiej jak umiały. Nie zabrakło wierszy, życzeń, piosenek, które w całości stworzyły piękne podziękowanie za codzienną troskę, oddanie i serdeczność. Na zakończenie każdy zaproszony gość dostał drobny upominek. Za część artystyczną przedszkolaki zostały nagrodzone gromkimi brawami. Ten dzień dla wszystkich upłynął w miłej i serdecznej atmosferze, a wrażenia na długo pozostaną w naszej pamięci.