KAdra

mgr Emilia Szumotalska

Dyrektor

Ukończyłam studia magisterskie na Kujawsko – Pomorskiej Szkole Wyższej w Bydgoszczy na kierunku oligofrenopedagogika. Studia licencjackie ukończyłam na kierunku psychopedagogika.W trakcie studiów odbyłam praktyki zawodowe w szkole podstawowej oraz warsztatach terapii zajęciowej. Prace w placówce podjęłam w 2010r. na stanowisku pomocy nauczyciela. We wrześniu 2011 roku zostałam wychowawcą jednej z grup z przedszkolnych, podejmując jednocześnie studia podyplomowe z zakresu edukacji przedszkolnej i wczesnoszkolnej. W październiku 2013r rozpoczęłam studia z zakresu zarządzania oświatą.

Od marca 2015 jestem również dyrektorem Niepublicznego Przedszkola ” Dobre Przedszkole”.

mgr Anna Berkowska

Vice dyrektor ds. dydaktycznych

Ukończyłam wyższe studia magisterskie na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu na kierunku psychologia ze specjalizacją kliniczną. Zawodowe doświadczenie od 1979 r. zaczęłam zdobywać jako psycholog Poradni Wychowawczo – Zawodowej (aktualnie Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna) w Grudziądzu. Pracując w Poradni zajmowałam się diagnozowaniem dzieci z trudnościami w nauce i z trudnościami wychowawczymi, współpracowałam z rodzicami dzieci, nauczycielami oraz wychowawcami. Przez szereg lat poszerzałam swoje umiejętności intensywnie szkoląc się z zakresu dysleksji, terapii rodzin oraz socjoterapii. Prowadziłam wiele form zajęć grupowych o charakterze szkoleniowym i socjoterapeutycznym dla młodzieży i dorosłych.

Po ponad 18 latach pracy w Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej, w której również pełniłam funkcję dyrektora, z potrzeby poszerzania zawodowych doświadczeń, przeniosłam się do pracy w Zakładzie Karnym w Grudziądzu, gdzie jako psycholog penitencjarny pracowałam z dorosłymi i młodocianymi osobami odbywającymi karę pozbawienia wolności. Pracowałam zarówno w kontakcie indywidualnym jak i w spotkaniach grupowych, zdobyłam bogate doświadczenie w pracy psychologa z tzw. trudnym klientem. Podczas szkoleń nabyłam umiejętności do pracy nad agresją, pracy ze sprawcami jak i ofiarami przemocy w rodzinie oraz pracy z klientem znajdującym się w kryzysie.

Kamila

Nauczyciel wychowania przedszkolnego

Jestem absolwentką Kujawsko-Pomorskiej Szkoły Wyższej w Bydgoszczy o specjalności Edukacja przedszkolna i wczesnoszkolna. Dzięki czteroletniemu doświadczeniu w opiece nad najmłodszymi dziećmi nabyłam szereg umiejętności m.in. organizacji pracy dydaktycznych , różnych form aktywności najmłodszych, cierpliwości i wytrwałości. Od 2010 roku jestem animatorem zabaw dla dzieci, a zdolności nabyte podczas szkoleń wykorzystuje w pracy z dziećmi. Sprawianie radości najmłodszym motywuje mnie do pozyskiwania coraz to nowszych umiejętności. Jestem też szczęśliwą mamą i doskonale rozumiem potrzeby rodzica względem dziecka.

Magda

Nauczyciel wychowania przedszkolnego

Jestem absolwentką Akademii Humanistyczno-Ekonomicznej w Łodzi. W wolnych chwilach lubię czytać książki o tematyce kryminalnej oraz jeździć na wycieczki rowerowe. Moje zalety to łatwość w nawiązywaniu kontaktu z dziećmi oraz kreatywność. Praca w przedszkolu pozwala mi na zdobycie nowych doświadczeń w zawodzie nauczyciela.

Marlena

Nauczyciel wychowania przedszkolnego

Jestem absolwentką Akademi Humanistyczno-Ekonomicznej gdzie uzyskałam tytuł licencjata o specjalności Edukacji wczesnoszkolnej z wychowaniem przedszkolnym. Ponadto ukończyłam studia drugiego stopnia na Uniwersytecie Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy o specjalności Resocjalizacja.

Doświadczenie zawodowe zdobyłam dzięki praktykom studenckim w przedszkolu oraz szkole. Pracowałam również w Centrum Pomocy Dziecku i Poradnictwa Rodzinnego jako młodszy wychowawca. Od kilku lat pracuje w „Dobrym Przedszkolu” jako nauczyciel wychowania przedszkolnego. Praca z dziećmi daje mi dużo satysfakcji, staram się uczestniczyć w różnorodnych
szkoleniach aby móc poznać nowe metody oraz techniki, które na co dzień mogę wykorzystać w swojej pracy.

Izabela

Nauczyciel wychowania przedszkolnego

Ukończyłam technikum o specjalności terapeuta zajęciowy. Aktualnie jestem studentką WSD w Grudziądzu na kierunku pedagogika. Posiadam doświadczenie w pracy z dziećmi w wieku przedszkolnym. Praca z dziećmi sprawia mi wiele satysfakcji, staram się zdobywać nowe doświadczenia w tym zawodzie. Uwielbiam psy, wycieczki oraz dobrą książkę.

Barbara

Nauczyciel wychowania przedszkolnego

Jestem absolwentką Akademii Humanistyczno-Ekonomicznej w Łodzi o specjalności edukacja wczesnoszkolna. Praca z dziećmi daje mi ogromną radość i satysfakcję, a sukces i uśmiech każdego z moich wychowanków motywuje mnie do dalszego działania. Jestem osobą odpowiedzialną i obowiązkową. Lubię wspólne zabawy i tańce z dziećmi które sprawiają zarówno mi jak i dzieciom wiele radości.

.

Marta

Nauczyciel wychowania przedszkolnego

Ukończyłam studia magisterskie na Kujawsko-Pomorskiej Szkole Wyższej w Bydgoszczy na kierunku pedagogika o specjalności edukacja przedszkolna i wczesnoszkolna. Studia licencjackie ukończyłam na kierunku pedagogika o specjalności opieka i wychowanie z profilaktyką uzależnień. Posiadam stopień zawodowy nauczyciela kontraktowego. W pracy staram się wykazywać dużą empatią – dostrzegać, rozumieć i właściwie reagować na emocje dzieci. W życiu staram się być osobą wesołą, serdeczną i miłą, ponieważ uważam że pozytywne nastawienie to połowa sukcesu.

.

Sylwia

Nauczyciel wychowania przedszkolnego

Jestem absolwentką Kujawsko-Pomorskiej Szkoły Wyższej w Bydgoszczy. Pracuje od 7 lat jako nauczyciel wychowania przedszkolnego. Posiadam stopień nauczyciela kontraktowego. Pracę z dziećmi uważam za swoją pasję, podziwiam dziecięcą pomysłowość i bezgraniczną wyobraźnię. Aby rozwijać aktywną postawę wychowanków stosuje zróżnicowane metody pracy. Jednocześnie mam świadomość, że każdy dzień pracy z dziećmi to nowe, trudne wyzwanie, dlatego ciągle podnoszę swoje kwalifikacje uczestnicząc w kursach i szkoleniach dla nauczycieli przedszkola.

Katarzyna

Nauczyciel wychowania przedszkolnego

Ukończyłam studia licencjackie na Akademii Humanistyczno-Ekonomicznej w Łodzi o specjalności Pedagogika wczesnoszkolna i wychowanie przedszkolne. W tym roku ukończyłam studia podyplomowe na kierunku oligofrenopedagogika. W „Dobrym Przedszkolu” pracuje od 2015 r. Praca z dziećmi daje mi dużą radość i satysfakcję. Moje cechy charakteru takie jak opanowanie, otwartość, łatwość w nawiązywaniu kontaktów stanowią niezbędne zaplecze do pracy w dziećmi.

Agnieszka

Nauczyciel wychowania przedszkolnego

Jestem absolwentką warszawskiej Akademii Pedagogiki Specjalnej im. Marii Grzegorzewskiej. Pracę z dziećmi traktuje jako misję i wykonuję ją z pasją i zaangażowaniem. Jestem nauczycielem otwartym na nowe doświadczenia, pełnym cierpliwości, ciepła, ale zarazem wymagającym, dla którego priorytetem jest wszechstronny rozwój dziecka. Jestem zwolenniczką hasła: „Zabawa przez naukę – nauka przez zabawę”. Prywatnie spełniona mama, szczęśliwa żona. Rodzina jest moim motorem napędowym do działania w każdej sytuacji.

Kopiowanie zabronione.
Kadra