Przypominamy o ROZDAWAJCE!

Pierwsza rozdawajka dla rodziców dzieci w Żłobku „Bayerek”, Żłobku „Lucky Baby” oraz w Dobrym Przedszkolu za terminowe płacenie czesnego.
Wśród rodziców którzy terminowo płacili czesne za październik i listopad (czyli do 5 dnia miesiąca)* zostanie wylosowany jeden rodzic.
Do rozdania sesja zdjęciowa z Panią Anną Schubring.

Zasady Mini Sesji:
Mini sesja świąteczna obejmuje 5 ujęć w stylizacji świątecznej w studio Anny Schubring wraz z odbitkami o rozmiarze 15x23cm.
Udział w mini sesji biorą wyłącznie wylosowani rodzice i ich dzieci.
Na sesję należny umówić się z wyprzedzeniem – należy wybrać jeden z terminów podanych na plakacie/ fanpage fotografki.
Brak udziału lub nie pojawienie się w umówionym terminie, jest jednoznaczne z rezygnacją i nie może zostać wykonane w innym terminie.
W sprawie szczegółów sesji osoba wylosowana proszona jest o kontakt pod nr 694 354 370 lub mailowo anna.schubring@gmail.com

Zapraszamy do udziału w rozdawajce!!

*rozdawajka rusza 5 października, w związku z tym w październiku będą jeszcze uwzględniane wpłaty do 8 października tj. poniedziałek.

Komunikaty dla rodziców Przypominamy o ROZDAWAJCE