Z utęsknieniem czekamy na nadejście wiosny. Przedszkolaki w tym dniu będą żegnały zimę i witały wiosnę. Z tej okazji nauczycielki z grupy Maleństw, Króliczków i Sówek przygotowały dla dzieci przedstawienie o nadejściu wiosny. Będą też wspólne pląsy i zabawy.

Na Tygryski i Kubusie czeka w tym dniu niespodzianka w zielonych kolorach: zielony bal, zielony koktail i ciekawe zagadki. Prosimy Rodziców, w miarę możliwości o założenie dzieciom zielonych strojów (wystarczy jakiś zielony akcent).
6-latki wyruszą do parku miejskiego na poszukiwania wiosny już 20 marca, o ile pogoda na to pozwoli, a 5-latki odwiedzą sklep ogrodniczy i zakupią sadzonki i nasiona w celu stworzenia kącika przyrody.

 

Poprzedni wpis
Następny wpis
Kopiowanie zabronione.
Komunikaty dla rodziców 21 marzec – wiosna, wiosna, wiosna ach to Ty…