» Zajęcia sportowe

Na miejsca, gotowi, START! Zajęcia sportowe

Zapraszamy do świata, gdzie maluchy stają się wielkimi gwiazdami różnych dyscyplin sportowych! W naszym przedszkolu w Grudziądzu każdy przedszkolak ma szansę nauczyć się pasji, techniki oraz współzawodnictwa, które są podstawą wielkich sportowych karier.

Od zerówki do boiskowej jedenastki

Nasze zajęcia ruchowe i sportowe to nie tylko nauka podstaw różnych dyscyplin sportowych. To przede wszystkim świetna zabawa i rozwijanie pasji. Dzieci uczą się pracy w grupie, zdrowej rywalizacji i szacunku do przeciwnika, co jest tak ważne nie tylko na boisku.

Treningi pełne fantazji

Podczas naszych zajęć sportowych, mali adepci uczą się wielu cennych umiejętności:

• Podstawy techniki – dzieci uczą się kontrolować piłkę, prowadzić ją, rzucać, podawać i strzelać gole, co jest fundamentem dla każdego małego sportowca.
  • Zrozumienie zasad gry – przedszkolaki poznają podstawowe zasady różnych dyscyplin, ucząc się, jak grać fair i zgodnie z regułami.
  • Rozwój koordynacji i zwinności – zajęcia pomagają w rozwijaniu koordynacji ruchowej, zwinności oraz szybkości, które są kluczowe nie tylko w sporcie.
  • Praca zespołowa i współpraca – dzieci uczą się, jak ważna w sporcie jest współpraca i jak pracować razem na sukces całego zespołu.
  • Budowanie pewności siebie – każdy udany strzał i każda udana obrona to krok do budowania pewności siebie i wiary we własne umiejętności.
  • Zdrowa rywalizacja – uczymy, że rywalizacja może być zdrowa i pozytywna, a każda gra to nowa lekcja i możliwość do bycia lepszym.
  • Radość z aktywności fizycznej – przekazujemy dzieciom, że sport to przede wszystkim świetna zabawa i sposób na aktywne spędzanie czasu.

Nasze zajęcia sportowe to nie tylko nauka i trening, ale przede wszystkim radość z gry i możliwość rozwoju w duchu sportowej rywalizacji. Zapraszamy wszystkie przedszkolaki do wspólnej przygody!

Zdobywamy punkty na tablicy zdrowia i radości

Sport to nie tylko aktywność fizyczna, to także doskonały sposób na poprawę kondycji i zdrowia. Zajęcia sportowe w naszym przedszkolu to gwarancja aktywności fizycznej, która jest tak ważna w rozwoju każdego dziecka. Dzieci kształcą lepszą koordynację, orientację w terenie oraz rozwijają swoje zmysły.

Co czeka na Waszych milusińskich?

1. Wszechstronny rozwój – zajęcia rozwijają sprawność fizyczną, koordynację, równowagę, postawę ciała, a także umiejętności społeczne i emocjonalne.
  2. Różnorodność – program obejmuje różne dyscypliny sportowe, dostosowane do wieku i możliwości dzieci.
  3. Atrakcyjność – zajęcia prowadzone są w formie zabaw i gier, co zapewnia dużą dawkę frajdy.
  4. Bezpieczeństwo – doświadczeni instruktorzy dbają o bezpieczeństwo i komfort dzieci podczas zajęć.
dzieci_graja_w_pilke