» Wydarzenia » 28.03.2022 Konkurs recytatorski „Wiosna w poezji dziecięcej”

28.03.2022 Konkurs recytatorski „Wiosna w poezji dziecięcej”

28 marca 2022

28.03.2022 Konkurs recytatorski „Wiosna w poezji dziecięcej”

Dziś w przedszkolu odbył się konkurs recytatorski. Oceniane były: • stopień opanowania tekstu • tempo recytacji • poprawność językowa • ogólny wyraz artystyczny ( strój galowy lub w kolorach Wiosny, ewentualnie rekwizyt). Wszyscy uczestnicy spisali się na medal, choć stres malował się na twarzach wielu z nich. Komisja nie miała łatwego zadania! Wszyscy stanęli na wysokości zadania i zaprezentowali się świetnie 😀😀😀 Oto laureaci w grupie 3-4 latki: I miejsce – Weronika i Krystian K. – KRUSZYNKI II miejsce – Lena K. – MALEŃSTWA III miejsce – Adam P.- KRÓLICZKI Laureaci w grupie 5-6 latków: I miejsce – Oliwier K – TYGRYSKI II miejsce – Nadia S. – KUBUSIE III miejsce – Bartosz L. – KUBUSIE GRATULUJEMY !!!!