» Kilka słów o przedszkolu

KILKA SŁÓW O PRZEDSZKOLU

Kilka Słów o Przedszkolu:
Dobre Przedszkole” w Grudziądzu ma za sobą już 14 lat doświadczenia opieki nad dziećmi i owocnej współpracy z rodzicami. To wystarczająco długo, aby poznać potrzeby najmłodszych czy wymagania rodziców i skutecznie je realizować. Nasze przedszkole to bezpieczne miejsce stworzone specjalnie dla Twojego dziecka, które w komfortowych warunkach może rozwijać swoje pasje, umiejętności oraz zainteresowania.

Jacy jesteśmy?
Profesjonalni i rzetelni. Nauczyciele i specjaliści pracujący w „Dobrym Przedszkolu” w Grudziądzu to pasjonaci pracy z dziećmi. Wykorzystujemy w pracy z dziećmi wiele metod edukacyjnych, a bogata i zróżnicowana oferta zajęć dodatkowych stała się już naszym atutem.

Dlaczego my?
Świadczymy usługi na najwyższym poziomie. Priorytetem jest kształtowanie u dzieci kompetencji, które pomogą im odnosić sukcesy w przyszłości.
W naszym przedszkolu zajęcia z języka angielskiego odbywają się codziennie. Ponadto raz w tygodniu każda z grup ma możliwość bezpośredniego kontaktu z językiem obcym, dzięki stałej obecności lektora. Komunikuje się on z dziećmi wyłącznie w języku angielskim. „Dobre Przedszkole” wyróżnia niezwykle szeroka gama zajęć dodatkowych, które co roku zmieniają się wraz z potrzebami i współczesnymi trendami. Nasi milusińscy mogą także spróbować swoich sił na warsztatach kulinarnych (tzw. „Kuchcikowo”) w specjalnie do tego przygotowanej sali. Placówka zapewnia również stałą opiekę psychologa, pedagoga specjalnego, terapeuty SI, oligofrenopedagoga i neurologopedy. Jesteśmy otwarci na dzieci ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi. Zapewniamy opiekę specjalistów, sprzęt oraz szeroką gamę zajęć terapeutycznych. Dysponujemy przestronnymi, nowocześnie wyposażonymi pomieszczeniami dydaktycznymi oraz przestronną salą gimnastyczną. Posiadamy własną kuchnię, stołówkę oraz wewnętrzny plac zabaw ze zjeżdżalniami i basenami z kulkami. Podążamy z duchem czasu, zatem wszelkie nowinki techniczne, wspierające edukację
najmłodszych, nie są nam obce! Przedszkole posiada:

  • tablice interaktywne ;
  • magiczny dywan;
  • Magiczny box;
  • Profesjonalnie wyposażona sala LEGO;
  • Gabinety specjalistyczne: sala doświadczenia świata, gabinet Biofeedback, sala Integracji Sensorycznej;
  • Kadra pedagogiczna dysponuje elektronicznym dziennikiem;
  • Warto też podkreślić, że budynek placówki jest w pełni wentylowany i klimatyzowany.
  • Jako jedyne przedszkole w Grudziądzu posiadamy system monitoringu w każdej sali, który dostępny jest dla rodzica za pośrednictwem internetu.

Przedszkole czynne jest w godz. 6:30-17:00.
Czekamy na Ciebie i Twoje dziecko. Bądź mądry przed szkolą!