» Kilka słów o przedszkolu

KILKA SŁÓW O PRZEDSZKOLU

„Dobre Przedszkole” w Grudziądzu ma za sobą już 13 lat doświadczenia opieki nad dziećmi i owocnej współpracy z rodzicami. To wystarczająco długo, aby poznać potrzeby najmłodszych czy wymagania rodziców i skutecznie je realizować. Nasze przedszkole to bezpieczne miejsce stworzone specjalnie dla Twojego dziecka, które w komfortowych warunkach może rozwijać swoje pasje, umiejętności oraz zainteresowania.
Jacy jesteśmy?
Profesjonalni i rzetelni. Nauczyciele i specjaliści pracujący w „Dobrym Przedszkolu” to pasjonaci pracy z dziećmi. Wykorzystujemy w pracy z dziećmi wiele metod edukacyjnych, a bogata i zróżnicowana oferta zajęć dodatkowych stała się już naszym atutem.
Każde dziecko jest dla nas wielką radością, dzięki niemu możemy się rozwijać i nieustannie uatrakcyjniać placówkę.
Pragniemy wciąż na nowo poznawać nasze dzieci budzić drzemiący w nich potencjał!

Dlaczego my?
Świadczymy usługi na najwyższym poziomie. Priorytetem jest kształtowanie u dzieci kompetencji, które pomogą im odnosić sukcesy w przyszłości.
W naszym przedszkolu zajęcia z języka angielskiego odbywają się codziennie. Ponadto raz w tygodniu każda z grup ma możliwość bezpośredniego kontaktu z językiem obcym, dzięki stałej obecności lektora. Komunikuje się on z dziećmi wyłącznie w języku angielskim.

„Dobre Przedszkole” wyróżnia niezwykle szeroka gama zajęć dodatkowych, które co roku zmieniają się wraz z potrzebami i współczesnymi trendami. Na uwagę zasługują takie zajęcia, jak : capoeira, robotyka, zaj. piłkarskie, zumba. Nasi milusińscy mogą także spróbować swoich sił na warsztatach kulinarnych (tzw. „Kuchcikowo”) w specjalnie do tego przygotowanej sali.

Placówka zapewnia również stałą opiekę psychologa i neurologopedy.

Dysponujemy przestronnymi, nowocześnie wyposażonymi pomieszczeniami dydaktycznymi oraz przestronną salą gimnastyczną. Posiadamy własną kuchnię, stołówkę oraz wewnętrzny plac zabaw ze zjeżdżalniami i basenami z kulkami.
Podążamy z duchem czasu, zatem wszelkie nowinki techniczne, wspierające edukację najmłodszych, nie są nam obce! Przedszkole posiada tablice interaktywne i magiczny dywan. Kadra pedagogiczna dysponuje elektronicznym dziennikiem, a z rodzicem komunikujemy się za pomocą platformy „iprzedszkole”.
Warto też podkreślić, że budynek placówki jest w pełni wentylowany i klimatyzowany. Jako jedyne przedszkole w Grudziądzu posiadamy system monitoringu w każdej sali, który dostępny jest dla rodzica za pośrednictwem internetu.

Od roku 2021/22 wspieramy także rodziców dzieci ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi.
Zapewniamy opiekę specjalistów, sprzęt oraz szeroką gamę zajęć terapeutycznych.

W związku z pandemią Covid 19, w trosce o bezpieczeństwo Państwa dzieci, w pomieszczeniach przedszkolnych nieustannie pracują oczyszczacze powietrza, oraz urządzenia do ozonowania pomieszczeń.

Przedszkole czynne jest w godz. 6:30-17:00.
Czekamy na Ciebie i Twoje dziecko. Bądź mądry przed szkolą!