» Oferta » Sala LEGO EDUCATION

Przedszkolny Legoland

O czym marzą dzieci? Większość na pewno o nowych klockach LEGO. Te wyjątkowe klocki to niezaprzeczalny hit, który zapewnia wiele godzin nieprzerwanej i kreatywnej zabawy.

A co jeśli Ci powiemy, że dzięki nim można się również wiele nauczyć? Najnowsze badania w tej dziedzinie ukazują niezaprzeczalną wartość wykorzystania wyjątkowych klocków z serii Lego Education.

Dzięki połączeniu tych elementów dzieci mają możliwość swobodnego wyrażania swojej kreatywności pod okiem wykwalifikowanego personelu, który przeszedł specjalistyczne szkolenia, aby skutecznie wykorzystać różne metody nauczania i wspierać dzieci w rozwijaniu ich zainteresowań poprzez ulubioną formę zabawy.

Jakie korzyści niesie zabawa klockami Lego dla Twojego dziecka?

Inspiracja i inwencja twórcza

W dzisiejszym świecie, gdzie technologie dominują, kreatywność często zostaje stłumiona. Klocki LEGO w rękach dzieci są doskonałym narzędziem do pobudzenia ich wyobraźni i pomagają odkryć ich potencjał twórczy. Czy zbudują pojazd, budowlę czy stworzenie, które przekracza granice ich dotychczasowej wyobraźni?

Wytrwałość

Innym podejściem jest budowanie według gotowych schematów i instrukcji. Ta forma zabawy rozwija cierpliwość, poprawia koncentrację oraz uczy szybkiego rozwiązywania problemów.

Rozwijanie umiejętności poznawczych

Klocki LEGO nie są przeznaczone wyłącznie dla starszych dzieci. Seria LEGO Duplo, dedykowana najmłodszym już od pierwszego roku życia, umożliwia opanowanie podstawowych umiejętności. Duże, kolorowe klocki o różnych kształtach stanowią atrakcyjne narzędzie do nauki poprzez zabawę.

Wspólna podróż w świat edukacji

Edukacyjny system LEGO to innowacyjne podejście do nauki, które pobudza naturalną ciekawość dzieci i zachęca do wspólnego eksplorowania oraz zdobywania wiedzy w atmosferze zabawy. Stanowi solidną podstawę dla przyszłego rozwoju edukacyjnego dzieci oraz budowania ich umiejętności społecznych.

Zajęcia te rozwijają wyobraźnię przestrzenną, umiejętności techniczne oraz precyzję ruchów. Dodatkowo wspierają rozwój pewności siebie i uczą kluczowych umiejętności społecznych, takich jak praca zespołowa i skuteczna komunikacja.

Jakie zestawy klocków czekają na nasze dzieci?

• LEGO EDUCATION DUPLO – Tech Machines
  • LEGO EDUCATION DUPLO – Mój świat XL
  • LEGO EDUCATION DUPLO – Coding Express
  • LEGO EDUCATION DUPLO – Zestaw Kreatywny
  • LEGO EDUCATION DUPLO – Zbuduj Emocje
  • LEGO EDUCATION DUPLO – Ludziki
  • LEGO EDUCATION DUPLO – Litery
  • LEGO EDUCATION DUPLO- Rury
  • LEGO EDUCATION DUPLO – STEAM Park
  • LEGO EDUCATION – zestaw Essential
  • LEGO EDUCATION DUPLO – Story Tales – Opowieści

Klocki LEGO to synonim nieograniczonych możliwości. Pozwól swojemu dziecku odkryć ten fascynujący świat!