» Wydarzenia » Dzień Edukacji Narodowej

Dzień Edukacji Narodowej

14 października 2024

Dzień Edukacji Narodowej

Z okazji Dnia Edukacji Narodowej pragniemy złożyć serdeczne życzenia całej kadrze pedagogicznej i niepedagogicznej naszego przedszkola. To wyjątkowy czas, by wyrazić naszą wdzięczność za Państwa codzienny trud i zaangażowanie w wychowanie najmłodszych.
Dziękujemy za opiekę, ciepło i troskę, które każdego dnia otaczają nasze dzieci. Dzięki Państwa poświęceniu i pasji, maluchy odkrywają świat, rozwijają swoje talenty, a także uczą się wartości, które będą towarzyszyć im przez całe życie. Wasza praca ma nieoceniony wpływ na kształtowanie ich osobowości i radosne dzieciństwo.
Życzymy Państwu dużo radości i satysfakcji z pracy z dziećmi, wytrwałości oraz wielu sukcesów zawodowych. Niech każdy dzień w przedszkolu przynosi Państwu uśmiech i poczucie spełnienia, a współpraca z dziećmi i rodzicami układa się pomyślnie i z wzajemnym zrozumieniem.
Z serdecznymi pozdrowieniami i najlepszymi życzeniami,
Zarząd Spółek