» Wydarzenia » Imieniny Świętgo Mikołaja w Kubusiach

Imieniny Świętgo Mikołaja w Kubusiach

10 grudnia 2021

Imieniny Świętgo Mikołaja w Kubusiach

Imieniny Św. Mikołaja u Kubusiów 🙂 „Coraz bliżej święta, coraz bliżej święta… Coraz bliżej Nas” 🙂 Grudzień – wyjątkowy okres pełen magii, oczekiwania, radości i przedświątecznych przygotowań:) W poniedziałek, 6 grudnia Kubusie świętowały imieniny kogoś bardzo ważnego – św. Mikołaja 🙂 Radość, entuzjazm udzielił się w tym dniu wszystkim dzieciom 🙂 Od rana sala wypełniała się ubranymi na czerwono Elfami, które wzięły udział w wielu zabawach i konkursach 🙂 Elfy miały okazję pochwalić się spostrzegawczością, kreatywnością, koncentracją uwagi oraz kompetencjami matematycznymi 🙂 Nie zabrakło również pełnego emocji turnieju pt. „Dostarcz paczkę” oraz akcentów w języku angielskim :)Dzień upłynął w ciepłej, miłej, radosnej atmosferze