» Wydarzenia » 16.11.2023 „Jesienne inspiracje Kubusiów” – wizyta w pobliskiej bibliotece.

16.11.2023 „Jesienne inspiracje Kubusiów” – wizyta w pobliskiej bibliotece.

16 listopada 2023

16.11.2023 „Jesienne inspiracje Kubusiów” – wizyta w pobliskiej bibliotece.

We środę, 15 listopada Kubusie, pomimo szarej, pochmurnej listopadowej aury z uśmiechami na twarzach wyruszyły na zajęcia plastyczne do biblioteki. W trakcie spaceru #dzieci mogły obserwować, tak dokładnie omawiane wcześniej, zmiany zachodzące w przyrodzie i pogodzie jesienią. Po przypomnieniu Kubusiom zasad obowiązujących w bibliotece, rozpoczęły się długo oczekiwane zajęcia. Pani, po przywitaniu dzieci i wprowadzeniu je w temat zajęć, udzieliła wskazówek dotyczących dzisiejszej pracy plastycznej 🙂 Kubusie z zapałem wzięły się do realizacji zadania. Przedszkolaki wykazały się dużym zaangażowaniem, cierpliwością a także kreatywnością. Śliczne i oryginalne muchomory na, wypełnionej jesiennymi liśćmi „trawie”, z pewnością staną się dekoracją w niejednym dziecięcym pokoju:)