» Monitoring

MONITORING

W naszym przedszkolu w Grudziądzu staramy się dbać o Wasze pociechy tak, jakby były naszymi własnymi. Dlatego postanowiliśmy zainwestować w monitoring? Odpowiedź jest jedna.

Ponieważ dzieci to nasze oczka w głowie!

Uważamy, że posiadając monitoring, stajemy się wysoce wiarygodni w swojej pracy. Nie każda placówka decyduje się na kamery, lecz nam zależy na bezpieczeństwie dzieci i zaufaniu rodziców. Jesteśmy nastawieni na współpracę z rodzicami oraz właściwe wychowywanie maluchów. Każdy rodzic oddający swoje dziecko do placówki chce wierzyć, że jego pociecha jest bezpieczna i otoczona właściwą opieką.

Dlaczego decydujemy się na kamery?

Poprawa jakości edukacji

Monitoring pozwala na śledzenie jakości procesu edukacyjnego i interakcji między personelem a dziećmi, co może prowadzić do lepszych wyników w zakresie umiejętności.

Wczesna interwencja

Systematyczne obserwacje pozwalają na szybkie wykrywanie ewentualnych problemów w rozwoju dziecka i umożliwiają wczesne wsparcie, co jest kluczowe dla zapewnienia odpowiedniego rozwoju.

Zwiększenie zaangażowania rodziców

Monitoring daje rodzicom możliwość lepszego zrozumienia postępów swoich dzieci i poziomu opieki, co może przyczynić się do większego zaangażowania w życie przedszkolne.

Miej swoje dziecko na oku

Z systemem monitoringu w przedszkolu, nawet będąc z dala od swoich dzieci, możecie czuć się jakbyście byli obok. To niczym okno do ich codziennego świata, przez które możecie obserwować ich zabawy i postępy.

Drodzy Rodzice, możecie pracować lub załatwiać codzienne sprawy z pełnym spokojem ducha. Wasze dzieci są bezpieczne pod naszym uważnym okiem, a system monitoringu nieustannie rejestruje ich radosne chwile, nowe umiejętności i cenne momenty odkrywania świata. Każdy dzień w przedszkolu to nowa przygoda, a dzięki kamerom, żaden ważny moment nie umknie Waszej uwadze.

usmiechniety_chlopiec