» Wydarzenia » 05. 12. 2023 r. – Strojenie choinki w Tygryskach.

05. 12. 2023 r. – Strojenie choinki w Tygryskach.

5 grudnia 2023

05. 12. 2023 r. – Strojenie choinki w Tygryskach.

Święta Bożego Narodzenia wiążą się z tradycją ubierania świątecznego drzewka. Dlatego niedawno w naszym przedszkolu nie mogło zabraknąć corocznego strojenia choinki. Ten dzień dla Tygrysków był wyjątkowy. Dzieci z wielkim zaangażowaniem samodzielnie stworzyły bardzo długi, własnoręczny, przepiękny i kolorowy łańcuch. Ileż było radości wśród dzieci, gdy połączyły go w całość. Gdy łańcuch ozdobił naszą choinkę, w grupie od razu zrobiło się świątecznie. Drzewko zostało przystrojone bardzo szybko, wygląda wyjątkowo i przypomina nam, że Święta Bożego Narodzenia już tuż, tuż… Wszystkie dzieci jednogłośnie stwierdziły, że choinka jest prześliczna, a na koniec nie mogło obejść się bez grupowego zdjęcia z świątecznym drzewkiem.