» Wydarzenia » 08.08.2023 Maleństwa – Wakacyjne gry i zabawy z „Magicznym Boxem”.

08.08.2023 Maleństwa – Wakacyjne gry i zabawy z „Magicznym Boxem”.

8 sierpnia 2023

08.08.2023 Maleństwa – Wakacyjne gry i zabawy z „Magicznym Boxem”.

W poniedziałek grupa Maleństw miała okazję wziąć udział w zajęciach z wykorzystaniem Magicznego Boxa. Jest to multimedialne urządzenie przeznaczone do ćwiczeń, gier i zabaw. Pozwala bawić się, rywalizować, a przy okazji uczyć się całej grupie dzieci. Pobudza wyobraźnię, integruje i pozwala pozbyć się nadmiaru energii. Dzięki różnorodnym zasobom dołączonym do Magicznego Boxa można go wykorzystywać na wiele różnych sposobów. Zawiera bogatą ofertę gier, zabaw, quizów oraz aranżowanych sytuacji edukacyjnych, które angażują dzieci w obrębie interaktywnej podłogi lub ściany.  Taka forma zabawy bardzo podobała się dzieciom „Maleństwa”  bardzo chętnie i z dużym entuzjazmem wykonywały wszystkie zadania.