» Wydarzenia » 14.02.2023 Kubusie – Walentynki

14.02.2023 Kubusie – Walentynki

15 lutego 2023

14.02.2023 Kubusie – Walentynki

We wtorek 14 lutego dzieci z grupy „Kubusiów” obchodziły Walentynki. Przedszkolaki tego dnia ubrały się na czerwono i tym samym zapoczątkowały ten dzień we wspaniałe i miłe wrażenia. Wspólnie spędzony czas w walentynkowym nastroju sprzyjał prowadzeniu z dziećmi rozmów na temat znaczenia uczuć w naszym codziennym życiu. Przedszkolaki dowiedziały się, że Walentynki to nie tylko serduszka czy czerwone pluszaki. Tym, co naprawdę się liczy są: życzliwość, sympatia i szacunek okazany drugiemu człowiekowi. Dzień Walentynkowy z pewnością można zaliczyć do udanego. Był to dzień miłych wrażeń i niespodzianek. Na koniec tego uroczystego dnia dzieci wręczyły na znak sympatii i przyjaźni ulubionej koleżance lub koledze walentynkową karteczkę, którą własnoręcznie wykonały.