» Wydarzenia » 18. 01. 2024 r. Wycieczka Tygrysków do Centrum Edukacji Ekologicznej 🌲🦝🦌🐦‍⬛🦔

18. 01. 2024 r. Wycieczka Tygrysków do Centrum Edukacji Ekologicznej 🌲🦝🦌🐦‍⬛🦔

18 stycznia 2024

18. 01. 2024 r. Wycieczka Tygrysków do Centrum Edukacji Ekologicznej 🌲🦝🦌🐦‍⬛🦔

W dzisiejszy zimowy poranek nasze przedszkolaki raźno pomaszerowały do CEE. Ostatnio na zajęciach rozmawialiśmy o pomaganiu zwierzętom w przetrwaniu zimy, więc dzieci miały okazję dziś utrwalić swoje wiadomości. Zobaczyły jak wygląda prawdziwy paśnik i jakie rodzaje pożywienia można do niego włożyć. Dzieci ucieszyły się, że mogły zobaczyć omawianą wcześniej na zajęciach w przedszkolu lizawkę solną 🙂 Oczywiście nie mogło zabraknąć garści informacji o możliwościach niesienia pomocy dużym zwierzętom, a także tym małym, czyli ptakom. Ku uciesze dzieci naszym przedszkolakom podczas spaceru po CEE towarzyszył nam sympatyczny daniel o imieniu Jadzia. Bardzo dziękujemy Pani Ani oraz Panu Danielowi za poprowadzenie.