» Wydarzenia » Urodziny » 24.11. 2023 r. – Urodziny Marysi, Zuzi i Zosi w Tygrysków.

24.11. 2023 r. – Urodziny Marysi, Zuzi i Zosi w Tygrysków.

27 listopada 2023

24.11. 2023 r. – Urodziny Marysi, Zuzi i Zosi w Tygrysków.

„Dla Ciebie wszystkie cuda tego świata. Dla Ciebie ciepło słonecznego lata. Dla Ciebie gwiazdki, co błyszczą na niebie. Dla Ciebie nutki w ptaszków śpiewie. Dla Ciebie zdrówka, pomyślności. Dla Ciebie w domku dużo prezentów i gości.”   W piątek Tygryski świętowały 5 urodziny swoich koleżanek☺️. Ten wyjątkowy dzień jest dla dzieci  wyczekiwanym wydarzeniem, dlatego nie mogło zabraknąć tortu, balonów i wesołej zabawy. Solenizantki zaprosiły swoich gości do stołu, gdzie na wszystkich czekały pyszne i kolorowe torciki. Przedszkolaki tradycyjnie zaśpiewały głośno „Sto lat”, a po słodkim poczęstunku dzieci ruszyły do wspólnej tanecznej zabawy. Tygryski złożyły urodzinowe życzenia swoim koleżankom, a Marysia, Zuzia i Zosia wręczyły dzieciom w podziękowaniu prezenciki. Jeszcze raz składamy najserdeczniejsze życzenia.