» Wydarzenia » 27.05.2024r. Kolej na … kolej ;) czyli „Kolejowy Dzień Dziecka” Tygrysków i Kubusiów

28 maja 2024

W poniedziałek, 27 maja Tygryski i Kubusie, brały udział w Kolejowym Dniu Dziecka. Dzięki zaproszeniu, zaangażowaniu, uprzejmości pracowników Arriva Polska, dzieci miały niepowtarzalną okazję przyjrzeć się z bliska pracy konduktora, maszynisty, kierownika oraz dyspozytora 🙂 Zapoznały się również z ciekawostkami dotyczącymi samych pojazdów ( ich wyglądem, pomieszczeniami i elementami składowymi ). Największą jednak atrakcją dla wszystkich dzieci był przejazd pociągiem na trasie Grudziądz – Laskowice Pomorskie 🙂 Wszystkim pracownikom grupy Arriva, które miały wkład w dzisiejszą wycieczkę, bardzo serdecznie DZIĘKUJEMY !!!