» Wydarzenia » 29.02.2024r. Króliczki – zajęcia w kuchcikowie.

29.02.2024r. Króliczki – zajęcia w kuchcikowie.

29 lutego 2024

29.02.2024r. Króliczki – zajęcia w kuchcikowie.

Na dzisiejszych zajęciach kulinarnych, które odbyły się w naszej przedszkolnej kuchni grupa Króliczków przygotowywała samodzielnie tosty na drugie śniadanie. Zanim przystąpiliśmy do wykonania kanapek przypomnieliśmy sobie zasady bezpiecznego korzystania z urządzeń elektrycznych znajdujących się w kuchni – takich jak np. toster, oraz utrwaliliśmy zasady bezpiecznego poruszania się po kuchni. Gdy już wszystko zostało omówione przystąpiliśmy do działania. Dzieci samodzielnie smarowały chleb tostowy masłem a następnie układały na kanapce swoje ulubione składniki. Po zapieczeniu kanapek wszyscy z wielką ochotą usiedli do stolika i zajadali się pysznym drugim śniadaniem. Nic tak nie smakuje jak samodzielnie przygotowany posiłek.