» Wydarzenia » 30.11.2022 „Dzień magii, dzień wróżb – buty, wosk, gwiazdy… ” – Andrzejki w Tygryskach :)

2 grudnia 2022

We środę, 30 listopada w Tygryskach odbyły się Andrzejki. Dzieci wzięły udział w najbardziej charakterystycznych zabawach oraz utrwaliły wiedzę o tradycjach i obyczajach związanych z tym nietypowym dniem. Największym zainteresowaniem cieszyło się oczywiście lanie wosku przez klucz. Dzieci były podekscytowane pojawiającymi się na wodzie kształtami, z których później starały się wyczytać swoją przyszłość. Na zakończenie dzisiejszego dnia Tygryski otrzymały tradycyjne ciasteczka z przesłaniem na najbliższą przyszłość;) Mimo, że wszystkie wróżby należy traktować z przymrużeniem oka, pamiętajmy, że liczy się dobra zabawa. Zobaczyć uśmiech na twarzy dziecka – bezcenne. Wszystkim Andrzejom, małym i dużym składamy oczywiście serdeczne, imieninowe życzenia:)