» Wydarzenia » 31.01.2023 „Bezpiecznie bawię się zimą- Bezpieczne ferie”- Spotkanie z funkcjonariuszem Straży Miejskiej- Sówki, Tygryski, Kubusie.

31.01.2023 „Bezpiecznie bawię się zimą- Bezpieczne ferie”- Spotkanie z funkcjonariuszem Straży Miejskiej- Sówki, Tygryski, Kubusie.

1 lutego 2023

31.01.2023 „Bezpiecznie bawię się zimą- Bezpieczne ferie”- Spotkanie z funkcjonariuszem Straży Miejskiej- Sówki, Tygryski, Kubusie.

We wtorek 31 stycznia nasze przedszkole odwiedziła Pani Bogusia- funkcjonariusz Straży Miejskiej. Spotkanie miało na celu uświadomienie naszych przedszkolaków jak ważne jest zachowanie bezpieczeństwa podczas zabaw zimowych. Dzieci dowiedziały się , że z pozoru beztroskie zabawy tym bardziej w okresie ferii, mogą być niebezpieczne jeśli odbywać się będą w sposób bezmyślny i w miejscach do tego nieprzeznaczonych. Aby czas zimowego wypoczynku dostarczył radosnych i niezapomnianych wrażeń pamiętajmy, że bezpieczeństwo jest najważniejsze.